во ,

Кога сопствениците ќе споменат прошетка, овој боксер ја има најсмешната реакција на светот

Познато е дека боксерите се кучиња кои цел живот, без оглед на тоа колку се стари, се однесуваат како разиграни кученца.

А ниту ова куче не е исклучок – тоа обожува да се шета и да го поминува времето во природа бидејќи за него тоа се омилените активности.

Секое куче ги има, зарем не? За некои тоа е храна, за некои е капење во врелите денови, за некои тоа е галењето и излежувањето, а за некои е прошетката. Токму таков е и Тајсон, голем обожувач на прошетките кој на самото споменување на зборот “прошетка” почнува да скока од среќа.

Погледнете како изгледа тоа – сигурни сме дека ќе ви измами насмевка на лицето.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Овој McDonald’s бургер е стар 10 години – во живо се пренесува што се случува со него

14 познати личности за кои најверојатно не сте знаеле дека имаат браќа и сестри