во ,

Кученце со неверојатно долги трепки ќе ви го освои срцето

Мабел е прекрасен 1-годишен Кокер Шпаниел со неверојатно долги трепки, какви секоја жена би посакала.


Неговата 20-годишна сопственичка Кејтлин Бекер од Велика Британија всушност работи со трепки и поголемиот дел од времето периодов поради пандемијата го минува дома со Мабел, па многумина се сомневаат дека така дошла на идеја да ги надгради неговите трепки, но сепак таа вели дека се природни.

Кејтлин постојано објавува фотки и видеа со Мабел, која со изгледот го побудува интересот на луѓето.

Очите на нејзиното кученце изгледаат како очи на Дизни принцеза, а дали навистина ова се природни трепки или сепак таа направила надградба на трепките на својот миленик, проценете сами.

Фотки од Мабел:

Навалица Ви препорачува

KICK IT Чорапи

1,450 ден.

Што мислиш?

18 Points
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ниски плати, 16-часовни смени – Како навистина изгледа да работите во Tesla, компанијата на Илон Маск?

Еден влав кој подолго време имал грижа на совест, отишол кај попот да се исповеда…