во , , ,

15 Работи кои ги има секоја жена во светот, без исклучок

Колку и да живееме на различни страни од светот, колку и да имаме различни навики, секојдневни рутини или модни избори – постојат точно 15 работи кои секоја жена ги има, без исклучок.

Проверете колку од нив ги имате и вие и утешете се дека не сте сами:

Резерва чоколатца скриени во некоја фиока

Што мислиш?

19 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

19 тетоважи што на тату артистите им е смачено да ги прават

14 Докази дека не е се така розово на Инстаграм