во , , ,

16 илустрации за жените и нивната контроверзна страна

16-те илустрации во продолжение ќе ви помогнат малку од малку да ги разберете жените и нивната „едно зборувам, друго правам“ навика.

А, жените и девојките дефинитивно ќе се препознаат во секоја една дадена ситуација.

Сè завршува со „жени – не можеш со нив, но не можеш ни без нив.“

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Леле срце, сон шо сонуе, за годишнин’та од бракот си ми подарил, бунда и дијамантски прстен…

11 волшебни места што биле инспирација за најпопуларните цртани филмови