во ,

17 Холивудски ѕвезди кои го откриле “еликсирот на младоста”

Сериозно, овие холивудски ѕвезди изгледаат исто како пред 10 години. Мора да има некоја магија.

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 факти што докажуваат дека светот е многу почуден отколку што мислиме

Навечер, улетуе некој од село у Брзу Помош и вика…