во , ,

25 Урнебесни нискобуџетни пресоздадени слики од познатите личности

Funny Toheeb дефинитивно ги има талентот да и така лошите инстаграм фотки на познатите, да ги направи уште полоши.

Cardi B


Nicki Minaj

Beyonce

Anita Joseph

Shaffy Bello

Juliet Ibrahim


Camila Coelho


Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

50 Луѓе коишто имале навистина лош ден

Ало, три сат преко ноќ е, кој врти?