во , , ,

30 Фотографии од класичните уметнички икони претставени како модерни Инстаграм инфлуенсери

Frida Kahlo

Mona Lisa

Vincent Van Gogh

Salvador Dalí

Mona Lisa

Mona Lisa With A Pearl Earring Girl

Mona Lisa

Mona Lisa

Mona Lisa And Vincent Van Gogh

Frida Kahlo


Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Според најновото истражување, Македонија се рангираше на 2-ро место на листата за конзумирање алкохол…

Ристе бе, од кога почна ти да носиш обетка?