во , , ,

22 Неверојатно реалистични тетоважи кои само најхрабрите ќе се осмелат да ги направат

3D цртежите тешко можат да изненадат некој овие денови. Но, дали некогаш сте слушнале за 3D тетоважи ?! Овие тетоважи изгледаат навистина неверојатно! Само вистински професионалци можат да создадат тетоважи од цвеќе, апстрактни предмети, па дури и обични шатори за кампување кои изгледаат апсолутно реално. Денес, ви презентираме една колекција со такви ремек-дела!

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Урнебесни и точни комикси во кои ќе се препознае секој родител

Кај вас загарантирани ли се осигурувањата? Да нема проблем со исплата на обештетувањата?