во , , ,

30 Урнебесни и точни комикси во кои ќе се препознае секој родител

Да гледате децата додека се обидувате да ја балансирате вашата работа и општествениот живот – тоа е ситуација која секој родител ја знае премногу добро. Иако понекогаш изгледа како вистински предизвик, секој родител ќе ви каже дека сето тоа вреди – само го прашајте Венг Чен, создавачот на овие смешни комикси.

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

35 Илустрации кои покажуваат што се се случува во една врска позади затворени врати

22 Неверојатно реалистични тетоважи кои само најхрабрите ќе се осмелат да ги направат