во , , ,

35 Илустрации кои покажуваат што се се случува во една врска позади затворени врати

Аманда Олеандер е 29-годишна уметничка од Лос Анџелес, која создава исцрпни и реалистични илустрации за она што се случува во односите кога никој друг не гледа. И со приближно 900к следбеници на нејзиниот Instagram акаунт, многу луѓе сметаат дека илустрациите на Аманда се многу прецизни и релевантни.

Следна Страница

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жена ми вчера стави некаква амајлија над влезната врата…

30 Урнебесни и точни комикси во кои ќе се препознае секој родител