во ,

Кога фејс чатот сака да те трола

dijana

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе слушнам дека некој ме озборува

Еј, со што се занимаваш?