во , ,

Како е правилно сфаќа или сваќа?

sfaka

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како се викаат ролери на турски?

Она кога гледаш во сонцето за да кивнеш