во ,

Како изгледа совршениот ден на Жената VS. Совршениот ден на Мажот

Можеби и вашиот совршен ден би изгледал токму вака?

Идеален ден на една жена

08.15 Будење со бакнеж
08.30 Стои на вагата. Опаааа две кила помалку од вчера.
08.45 Појадок во кревет (лепче на тост, џемче, свежо цеден портокал). Отвора подарок од него, по можност некој скап накит или чевли.
09.15 Топла купка со етерични масла и цигарче
10.15 Вежбање во теретана со згоден личен тренер (по можност да не е геј)
10.30 Нега на лице, маникир, педикир и фризура
12.00 Ручек со најдобрата пријателка во фино ресторанче
12.45 Ја среќава бившата на дечко и и гледа дека се здебелила 7кг.
13.00 Шопинг со пријателките (со кредитна картичка без лимит)
15.00 Попладневен одмор
16.00 Испорака на 37 ружи од таен обожавател
16.15 Пак на фитнес, а после тоа добра масажа од уште подобар масер кој тврди дека никогаш во животот не видел поубава кожа и тело
17.30 Мало шоу пред огледалото. Влегува во плакарот полн со дизајнерска облека и чевли и пробува што ќе облече вечерта.
19.30 Вечера со свеќи. Феноменална музика, висококласен шампањ и многу танцување
22.00 Топол туш (сама)
22.50 Време е за во кревет. Постелнината тазе испрана и миризлива. Тој ја чека со нова секси долна облека спакувана со машничка.
23.00 Мазење, орален секс за неа, малку гушкање.
23.15 Заспива во прегратката на партнерот.

Идеалниот ден на еден маж
06.00 Будење
06.15 Добива орален секс
06.30 Долга задоволувачка голема нужда со спортски вести
07.00 Појадок во кревет послужено од гола слугинка само со престилка и штикли
07.30 Доаѓа да го собере лимузина
07.45 Неколку чаши виски на пат до аеродромот
09.15 Лет во приватен џет
09.30 Лимузина со шофер го носи кон фитнес клуб (орален секс додека патува кон клубот)
09.45 Време за голф, фитнес, рекреација
11.45 Ручек: Месо, салатичка, виски, може и Дом Перињон
12.15 Орален секс
12.30 Една тура фудбал со другарите
14.00 Лимузина го вози назад до аеродромот (уште неколку вискија по пат)
14.15 Лет за Монте Карло и малку рулет каде постојано добива.
15.30 Време за риболов. Со него одат 4 помошнички сите се голи.
17.00 Лет кон дома. Масажа од Меган Фокс.
18.45 Се*ење, туширање, бричење
19.00 Вести: марихуаната легализирана, порното исто така
19.30 Вечера: бифтек, Дом Перињон (1953), а за десерт сладолед сервиран на голи гради
21.00 Коњак и цигара пред огромен телевизор и спортски вести
21.30 Секс со три жени (сите три со лезбејски манири)
23.00 Масажа па капење. Пица и пиво.
23.30 Орален секс за добра ноќ
23.45 Лежи сам во кревет.
23.50 Дванаесет секунди прдежи кои 4 пати го променуваат тонот и го присилуваат кучето да излезе од соба.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Неверојатни руски уметнички слики од 19-от век со транспарентни хипнотизирачки бранови

11 Смешни и забавни илустрации за секојдневните проблеми на родителите