во , ,

Како ќе ја правиме?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мајсторе, шо 3?

Кога ќе ги нарачаш Нејмар, Роналдо и Меси од Али Експрес