во ,

Како најлесно да дојдете до слободно место во автобус

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 Неверојатни и сурови илустрации кои ќе ве натераат да размислите за луѓето и денешниот начин на живот

Еден македонски овчар си го пасел стадото, а подолу по патот се движел луксузен автомобил…