во ,

Како се запознавте?

kako

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Очекував подруг одговор…

Еј, кај си?