во ,

Очекував подруг одговор…

fala

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Здраво, како сме?

Како се запознавте?