во , ,

Она кога ќе те снема

snema

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога ќе почнат да стигаат сметките

Како на работа?