во

Кога после приватен факултет ќе тргнеш на пракса

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ако не знае што е ова…

Си се запрашала ли колку Зорици Брунцлик настрадале…