во

Колку седишта има во возилото?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Слика од 15 години матура 😀

Најтажната слика што сум ја видел :(