во , , ,

13 Урнебесни илустрации за жените кои никогаш не се чувствуваат подготвени за лето

Подготвувањето за секое лето е тешко, долго и макотрпно. И на крај, повторно сме неподготвени и летото како да доаѓа одеднаш, неочекувано, без никаква претходна најава.

За среќа, овие комични илустрации ќе ви покажат дека не сте сами.

Бидејќи, летото секогаш доаѓа како ненајавено (иако календарски е јуни):

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

40 Мрачни и смешни стрипчиња со неочекуван пресврт

20 зачудувачки факти за светот околу нас