во

На факс vs по дома

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Не се нарекувај модел, ако не позираш вака.

Оној момент кога не можеш да си го разбереш напишаното