во

Не се нарекувај модел, ако не позираш вака.

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На Larry Bird сестра му

На факс vs по дома