во ,

Не барај жени, барај пари

zeni

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сакам да ве прашам…

Во споредба со ситуацијата околу нас, ние во Македонија…