во ,

Ова е некој вид на полу шупливо куче

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Среќно копиле

Многу делови се потребни за да се дојде до перфекција