во

Претпоследната рата од кредитот

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вчера во фрижидерот оставив 3 шишиња ракија…

28 слики коишто докажуваат дека Јапонците се светлосни години пред нас