во , ,

Кога сам ќе си го лајкуваш статусот

status

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе те викнат да го убиеш пајакот

Кога ќе ти каже дека те сака… ама како пријател