во , ,

Слободна си вечер?

odmor

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дали сте знаеле дека Бугарин последните пари ги потрошил да си ја сруши куќата бидејќи…

Кај беше вчера?