во , ,

10 Илустрации за тоа како изгледа вистинската љубов

Сликарката и илустраторка Јаојао Ма Ван Ас црпи испирација од личниот живот и токму поради тоа нејзините илустрации се искрени, топли и луѓето можат да се поврзат со нив.

Во новиот серијал илустрации таа покажува како изгледа вистинската љубов, во секојдневниот живот, со сите падови и подеми.

Следна Страница

Што мислиш?

9 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 Фотографии кои го прикажуваат Нотр Дам низ вековите

5 Холивудски убавици кои не го менуваат својот имиџ откако станале познати