во ,

5 Холивудски убавици кои не го менуваат својот имиџ откако станале познати

Повеќето од нас одвреме-навреме сакаме да смениме нешто во својот изглед. Дали станува збор за кратење на косата, експериментирање со нова боја или пак, поигрување со прамените – едноставно сакаме да освежиме нешто кај себе. Но, познаваме и девојки кои целиот живот ја имаат истата фризура којашто не би ја смениле по ниту една цена. Верувале или не, постојат и неколку холивудски ѕвезди со истото размислување. Тие се познати по овие фризури! Погледнете…

Џулиен Мур

Кејт Мидлтон

Џенифер Анинстон

Ана Винтур

Пенелопе Круз

Што мислиш?

8 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Илустрации за тоа како изгледа вистинската љубов

За сите оние кои секојдневно водат војни со класичните директори и шефови…