во , , ,

18 Неуспешни панорамски слики од животни што се толку лоши, што всушност се добри

Кој не сака добро направена панорама? Оваа технологија што ја нудат смартфоните е одлична за фотографирање пејзажи, но што кога сакате да фотографирате нешто што не може да стои во едно место? Веројатно имате пробано да направите панорама со некоја личност или животно без да го добиете посакуваниот резултат. Најчесто овие обиди завршуваат со човек со две глави, или животно со многу нозе. Во продолжение можете да погледнете неколку вакви неуспешни обиди за панорама кои се толку уникатни, што нема да им верувате на очите. Па, подгответе се за вистинска забава и смеење.

1. Неуспешно фотографирање на куче

2. И вашето куче може да изгледа вака

3. Ова е навистина долга муцка

4. Поделено маче

5. Нов вид?

„Правев панорама од новиот двор, кога кучето реши да претрча пред мене“

Психоделично куче

8. Интересен израз

9. Сирото маче…

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

33 Страшни слики од кои ќе ви смрзнат коските

Перо се разбудил со жестока главоболка по Божиќната прослава во својата фирма…