во , , ,

40 Хумористични илустрации за маките на жените, особено на оние со виткана коса

Артистка од Либан ги претставува секојдневните маки на жените низ хумористични илустрации.

Карен Науфал е девојка со виткана коса која го обожава летото и викендите, па најчесто цртежите го отсликуваат нејзиниот личен живот.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Забавни илустрации за животот Пред бракот VS. Животот по бракот

11 Секојдневни ситуации во кои ќе се пронајдат родителите