во , ,

8 кучиња кои што се облечени идентично како своите сопственици

kucinja

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Борко Ристовски, Австрија знае зошто!

Каде е даљинското!!!