во , ,

16 гифови покажуваат зошто стаклата во зоолошките градини се толку важни

Неверојатни анимации кои ја прикажуваат важноста на заштитните стакла во зоолошките.


Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10-те Најчудни места во светот кои вреди да ги посетите

6 Илустрации кои докажуваат дека студентите и старците се всушност исти